» » Switch TP-Link T3700G-28TQ
Switch TP-Link T3700G-28TQSwitch TP-Link T3700G-28TQSwitch TP-Link T3700G-28TQ
Switch TP-Link T3700G-28TQSwitch TP-Link T3700G-28TQSwitch TP-Link T3700G-28TQ
Nowość

Switch TP-Link T3700G-28TQ

TP-Link

Czas wysyłki:24 godziny

Koszt wysyłki:od 0,00 zł Dostępne formy wysyłki dla oglądanego produktu:Kurier - przedpłata - 0,00 zł
Kurier - pobranie - 0,00 zł
Kurier - płatności On-Line - 0,00 zł
Odbiór osobisty - 0,00 zł
Przesyłka elektroniczna - 0,00 zł

Numer katalogowy:TPL_T3700G28TQ

Kod producenta:T3700G-28TQ

Stan magazynowy:

Gwarancja:5 lat

Cena: 6 459,00 zł

Podstawowe cechy produktu:

Ilość: szt.
Dodaj do koszyka

dodaj do schowka

  • Opis produktu
  • Specyfikacja sprzętowa
  • Recenzje produktu (0)
Synology SMB

TP-Link T3700G-28TQ

Przełącznik zarządzalny T3700G-28TQ L3 jest stworzony do budowania sieci skalowalnej, stabilnej i umożliwiającej szybki dostęp. Przelącznik wyposażony jest w 24 gigabitowe porty RJ-45, 4 gigabitowe porty Combo SFP i do 4 10- gigabitowych slotów SFP, zapewniając większą elastyczność w rozbudowie sieci. Przełącznik zarządzalny T3700G-28TQ L3 to niezawodne i ekonomiczne rozwiązanie dla sieci korporacyjnych, uczelnianych i sieci oferowanych przez usługodawców internetowych.

Cechy wyjątkowe switcha TP-Link T3700G-28TQ:
  • Obsługa wielu protokołów routingu warstwy 3, w tym RIP/OSPF/ECMP/VRRP, wspierających skalowalność sieci
  • Technologia True Physical Stacking obsługuje do 8 jednostek i ma przepustowość do 320Gb/s, co umożliwia wysoką skalowalność i wydajną kontrolę nadmiarowości
  • 10-gigabitowe łącze nadrzędne Ethernet umożliwia aplikacjom, wymagającym dużej przepustowości, działanie wolne od zatorów i szybszy przesył danych
  • Wymienny zasilacz i funkcja redundant power supply minimalizują przestoje
  • PIM-SM/PIM-DM/IGMP Snooping umożliwia elastyczne zarządzanie wideo
CECHY SPRZĘTOWE
Standardy i protokołyIEEE 802.3i, IEEE 802.3u, IEEE 802.3ab, IEEE802.3z, IEEE 802.3ae, IEEE 802.3ad, IEEE 802.3x, IEEE 802.1d, IEEE 802.1s, IEEE 802.1w, IEEE 802.1q, IEEE 802.1x, IEEE 802.1p
Porty24 porty 10/100/1000Mb/s RJ45
(Automatyczna negocjacja prędkości/Automatyczne krosowanie - Auto MDI/MDIX)
4 sloty combo gigabit SFP
Do 4 slotów 10G SFP+ (2 wbudowane i 2 opcjonalne sloty 10G SFP+)
1 port konsolowy
Okablowanie sieciowe10BASE-T: kable UTP kategorii 3, 4, 5 (maksymalnie 100m)
100BASE-TX/1000Base-T: kabel UTP kategorii 5, 5e lub wyższe (maksymalnie 100m)
100BASE-FX: MMF, SMF
1000BASE-X: MMF, SMF
10GBASE-LR
10GBASE-SR
BezwentylatorowyNie, 4 wentylatory
Zasilanie100~240VAC, 50/60Hz
Wymiary (S x G x W)440*330*44 mm
(17,32*13*1,73 cala)
PHYSICAL STACKING
Konwertery SFP+ i kable miedziane (DAC)TXM431-SR
TXM431-LR
TXC432-CU1M
TXC432-CU3M
Maksymalna ilość portów Stacking2 SFP+
Ilość jednostek w stosie8
Przepustowość portu stakującego20 Gb/s (Full-Duplex)
WYDAJNOŚĆ
Wydajność przełączaniaDo 128Gb/s dla przełącznika samodzielnego
PrzepustowośćDo 320Gb/s przy 8 jednostkach w stosie protokołu
Szybkość przekierowań pakietówDo 95,2Mp/s dla przełącznika samodzielnego
Tablica adresów MAC32K
Bufor pakietów16 Mb
Ramki jumbo10240 bajtów
Ilość tras12K
Ilośc tras statycznych256
Ilość interfejsów z adresami IP128
FUNKCJE OPROGRAMOWANIA
Funkcja Quality of ServicePriorytetowanie ruchu CoS/DSCP w oparciu o standard 802.1p
Obsługa 8 kolejek priorytetów
Ustalanie kolejki priorytetów: SP, WRR, SP+WRR
Limit transferu danych zależny od portu i przepływu danych
Voice VLAN
Cechy przełącznika warstwy 2IGMP Snooping V1/V2/V3
Obsługa protokołu LACP, zgodnie ze standardem 802.3ad (Do 32 grup agregacji, z 8 portami w grupie)
Protokół Spanning Tree STP/RSTP/MSTP
Filtrowanie/ochrona BPDU
TC/Root Protect
Funkcja wykrywania pętli zwrotnych
Kontrola przepływu danych w standardzie 802.3x
Sieci VLANObsługa do 4K sieci VLAN jednocześnie (spośród identyfikatorów 4K sieci VLAN)
IEEE 802.1Q VLAN/MAC VLAN/Protocol VLAN/QinQ/Private VLAN/GVRP
Listy kontroli dostępuFiltrowanie pakietów, oparte o źródłowe i docelowe adresy MAC (L2~L4), adres IP, porty TCP/UDP, standard 802.1p, DSCP, protocol and VLAN ID
Ustalony zakres czasu
Bezpieczeństwo transmisjiWiązanie IP-MAC-Port-VID
Uwierzytelnianie oparte o standard IEEE 802.1X (w zależności od portu/adresu MAC), Radius,Guest VLAN
Ochrona przed atakami DoS
Dynamiczna ochrona przed atakami ARP (DAI)
SSH v1/v2
SSL v2/v3/TLSv1
Zabezpieczenia portów
Broadcast/Multicast/Unknown-unicast Storm Control
Cechy przełącznika L3Maksymalna prędkość przekierowywania adresów IP
Routing statyczny
RIP v1, v2
OSPF v2
ECMP
PIM-SM/PIM-DM/IGMP
Serwer DHCP/DHCP Relay
ARP Proxy
VRRP
ZarządzanieInterfejs przeglądarki internetowej GUI, interfejs linii poleceń CLI
SNMP v1/v2c/v3, zgodne z publicznymi i prywatnymi bibliotekami MIB TP-LINK
RMON (grupy 1, 2, 3, 9)
Klient DHCP/BOOTP, DHCP Snooping, DHCP Option82
Monitorowanie CPU
Port Mirroring
Synchronizacja czasu SNTP
Zintegrowany protokół NDP/NTDP
Aktualizacja firmwaru: poprzez protokół TFTP oraz przeglądarkę internetową
Diagnostyka: test VCT
Logi systemu i publiczne biblioteki MIB
Funkcja duplikowania obrazu
INNE
CertyfikatyCE, FCC, RoHS
Zawartość opakowaniaPrzełącznik;
Kabel zasilający;
Instrukcja szybkiej instalacji;
Płyta CD;
Zestaw montażowy;
Gumowe podstawki
Wymagania systemoweMicrosoft® Windows® 98SE, NT, 2000, XP, Vista™ lub Windows 7/8, MAC® OS, NetWare®, UNIX® lub Linux.
Środowisko pracyDopuszczalna temperatura pracy: 0℃~40℃ (32℉~104℉)
Dopuszczalna temperatura przechowywania: -40℃~70℃ (-40℉~158℉)
Dopuszczalna wilgotność powietrza: 10%~90% niekondensująca
Dopuszczalna wilgotność przechowywania: 5%~90% niekondensująca

Nikt jeszcze nie napisał recenzji do tego produktu. Bądź pierwszy i napisz recenzję.

Napisz recenzję
Pozostałe produkty z kategorii